• 1.7 - dk1.mine.gg
  • 1.10 - dk2.mine.gg
Tere, külaline! Logi sisse Registreeri

Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
unban kuzzar54
Mängunimi: kuzzar54.
Millal said banni 04.01.18 6:04.
]Kauaks said banni?30 päevaks.
Kes sind bannis? ArmyOps.
Põhjus miks banni said:xray
Miks rikkusid reegleid?:Ei kasutanud xray sest mul oli peal (ban oli peal AFK spammimise eest) 2h ban ning olin xray ammu maha võtnud sest olin saanud selle eest suulise noomituse.
Unbani taotlemise põhjus?:Tahaksin serveris edasi mängida ,sest mu sõbrad mängivad seal ning ,sest DK on hea server
Sad Sad Sad Sad Sad

Reply
Paranda palun formaat ära!
Kood:
[b]Sinu mängunimi:[/b]
[b]Millal said banni? (Päev ja umbkaudne kellaaeg):[/b]
[b]Kauaks said banni?:[/b]
[b]Kes sind bannis?:[/b]
[b]Põhjus miks banni said:[/b]
[b]Miks rikkusid reegleid?:[/b]
[b]Unbani taotlemise põhjus?:[/b]

Lisa ka BB-kood!
Kermon55
* 1.7 serveri YouTuber
* 1.12 serveri Abistaja
FAKT:
Olen praeguseni kõige vanim 1.12-ne meeskonnaliige

Reply
(01-06-2018, 17:01)kuzzar54 Kirjutas: Mängunimi: kuzzar54.
Millal said banni 04.01.18 6:04.
]Kauaks said banni?30 päevaks.
Kes sind bannis? ArmyOps.
Põhjus miks banni said:xray
Miks rikkusid reegleid?:Ei kasutanud xray sest mul oli peal (ban oli peal AFK spammimise eest) 2h ban ning olin xray ammu maha võtnud sest olin saanud selle eest suulise noomituse.
Unbani taotlemise põhjus?:Tahaksin serveris edasi mängida ,sest mu sõbrad mängivad seal ning ,sest DK on hea server
Sad  Sad  Sad  Sad  Sad

Mind jätab kuritegu külmaks, ükskõik, kui palju isik seda kahetseb. Sa oled piisavalt vana, et mõista oma tegu ning ometi teete seda teades reegleid eesti maastikul. Kui julgete teha, siis vastutate samajulgelt. Ban jääb, vähemalt minu poolt. Kui hästi DKdukatsi mõjutada suudate on juba teie kätes.
Teema jääb esialgu avatuks, et saate veel vestlust arendada, kuid minu vastus on lõplik, kuna ma ei ole baninud sind noreason ja tead seda ka ise. Väike pilt ka ühest orest, mida kaevandasid, et tõestada, et see ei olnud ka mingi vana kaevandus.

Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)

Reply

Alamfoorumi hüpe:

Teemat vaatab: 1 külali(st)ne