• 1.7 - 1.8 - dk1.mine.gg
  • 1.12 - dk2.mine.gg
Tere, külaline! Logi sisse Registreeri

Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[1.12] Kalmaar - Abistaja
Nimi: Rinaldo Šaldõbajev
Mängusisene nimi: HDinimene ja preemium on Kalmaar
Vanus: 9
Kogemused DK serveris: Olen osalenud palju evl ning üritustel ja õppinud uusi commande/käske.
Kui kaua olete DK serverites mänginud: 43 tundi
Kui kaua olete mänginud Minecrafti: Ütleks et peaaegu aasta. Alustdes Demost kuni preemiumini.
Mis on teie kohustused abistajana:Aidata teisi mängijaid ning teatada kõikidest vigadest.
Millised on teie oskused: oskan kasutada järgmisi käske: /ban /kick /mute /give /time set /ptime /invsee jne
Millised on teie positiivsed küljed: Ma olen üpris sõbralik ja abivalmis. Olen olnud pelari ja rahvakuubi meeskonnas ja aidanud nii mõndagi inimest Smile ja ei lähe väga kergesti närvi.
Millised on teie negatiivsed küljed: mõned suured ja rasked käsud ja wand
Miks peaksite olema just teie serveri juhtkonnas: Et aidata serverit ja mängijaid.

VASTU
-- Mängija on viimasel ajal vähe serveris --
-- On vaja veel kasutada /tempwarn, /tempmute jne --
-- Ole aktiivsem ja vastus võib muutuda --
PS: Ei ole mitte kuri vaid mina näen seda enda nurga alt. Ära solvu ega midagi. Lihtsalt rääkisin mida mina sinust arvan. Smile (Ev'l vingumine ei pruugi tõsi olla. On paljusi kes niimodi vinguvad ja võin veidi eksida.)
PANDA + KARTUL
=
PANDARTUL!
Cool  Cool

@Potato_MC Seletasin talle ära, et ta peab õppima proti panemist natuke rohkem ja advancedbani ära. Enne, kui alati kommenteerima tuled, vaata, kuhu ta kandideerib (Antud hetkel 1.12-sse, kus peab alustama abistajast). Mängijal jah tõesti aktiivsust võiks rohkem olla, praegu olen ise erapooletu (mu arvamus võib muutuda).
Kermon55
✦ [1.7] - Abistaja
✦ [1.12] - Moderaator ✦

Õnn ei peitu rahas.

(02-13-2018, 18:55)Kermon55 Kirjutas: @Potato_MC Seletasin talle ära, et ta peab õppima proti panemist natuke rohkem ja advancedbani ära. Enne, kui alati kommenteerima tuled, vaata, kuhu ta kandideerib (Antud hetkel 1.12-sse, kus peab alustama abistajast). Mängijal jah tõesti aktiivsust võiks rohkem olla, praegu olen ise erapooletu (mu arvamus võib muutuda).

Ma just praegu vaatasin ja märkasin, et tegemist on 1.12 avaldusega. Vabandan kui tekitasin veidi ebameeldivusi. Viimasel ajal ei märka kõiki asju.
PANDA + KARTUL
=
PANDARTUL!
Cool  Cool

ERAPOOLETU!
> Aktiivsust! <
> Mängija on kaasmängijate vastu aus ja sõbralik. <
> Andsin sulle serveris raamatu, kus saad ära õppida meie BanSüsteemi ja proti panemise. Kui sul saavad need ära õpitud, teavita mind. <

<Mu arvamus võib muutuda, kui muudad aktiivsust ja saad selgeks proti panemise!>
Kermon55
✦ [1.7] - Abistaja
✦ [1.12] - Moderaator ✦

Õnn ei peitu rahas.

Avaldus on tagasi lükatud!
Mängija on ebaaktiivne.
Kermon55
✦ [1.7] - Abistaja
✦ [1.12] - Moderaator ✦

Õnn ei peitu rahas.

Alamfoorumi hüpe:

Teemat vaatab: 1 külali(st)ne