• 1.7 - 1.8 - dk1.mine.gg
  • 1.12 - dk2.mine.gg
Tere, külaline! Logi sisse Registreeri

Teema hinnang:
  • 2Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[1.12] GameDaOver - Abistaja
Nimi: Argo
Mängusisene nimi: GameDaOver (Kunagi oli GameOver199)
Vanus: 12
Kogemused DK serveris:Kohtasin toredad inimesed, sain uusi asju teada, abivalmid ja toredad staffid.
Kui kaua olete DK serverites mänginud: Alustasin mängimist kuu ja pool tagasi, siis vahel ei mänginud sest arvutit ei olnud, nüüd olen jälle, ning pidevalt mänginud.
Kui kaua olete mänginud Minecrafti: Umbes 5 aastat.
Mis on teie kohustused abistajana: Aidata inimesi, reegli rikkujaid karistada ning üleüldse olla sõbralik.
Millised on teie oskused:Saan enamvähem aru protti panemises, mõistan commande. Saan aru kui keegi kasutab mingisuguseid hacke, ja veel.
Millised on teie positiivsed küljed:Ma ei muutu eriti vihaseks ja oodata ma saan küll, minuga võib teha nalja aga mitte üle piiri sellega minna. Ma mõistan inimesi. Kui on mure üritan otsida lahenduse
Millised on teie negatiivsed küljed:Ma väga harva ütlen midagi valest ja ma võin vahel asjadest valesti aru saada.
Miks peaksite olema just teie serveri juhtkonnas:Ega põhjust ei ole, terve see Dk server on täis toredaid (ning jah vahel nõmedaid) inimesi, staffid on sõbralikud. Ning ma lihtsalt tahan aidata, et inimestel oleks tore serveris mängida

ERAPOOLETU!

Alles hiljuti nägin sind serveris. Mängi rohkem ja saa uusi ranke ja ma võin oma vastust muuta.
Vaata üle ka oma vead ja kuidas sa kirjutad (pea meeles ,et see on ikka kandideerimis avaldus mitte tekst sõbrale)
DKServer
DKServer 1.8 [E-Tiim]
DKServer 1.12 [Abistaja]

(04-27-2018, 10:13)K5ith Kirjutas:
ERAPOOLETU!

Alles hiljuti nägin sind serveris. Mängi rohkem ja saa uusi ranke ja ma võin oma vastust muuta.
Vaata üle ka oma vead ja kuidas sa kirjutad (pea meeles ,et see on ikka kandideerimis avaldus mitte tekst sõbrale)

Proovin Sulle selgeks teha sellise asja, mis on kirjutatud kasutaja Vari poolt:

2. ➜ Ärge hinnake "erapooletu", kuna see ei mõjuta avaldust ning sellest hinnangust pole mingit kasu.

(Võetud postitusest http://dkserver.info/showthread.php?tid=...erapooletu)

@Kermon55: Nõustun, pole mõtet enne kommenteerima hakatagi.
endine 1.8 abistaja

Vastu, ei toonud narko raha ära...

@Kermon55: Narkootikumid pole asjad, milles avalikus postituses rääkida. Hoiatatud!

Avaldus on tagasi lükatud!
Ebaaktiivne.
Kermon55
✦ [1.8] - Abistaja
✦ [1.12] - Administraator ✦

Õnn ei peitu rahas.

Alamfoorumi hüpe:

Teemat vaatab: 1 külali(st)ne