• 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Soovitus !!!!
Vikerkaar 
Tere!!!   Ma tahaks muuta saari ja parkuure ja mulle ei meeldi see et parkuur on natukene minu imelik ja seda veel muuta  ja palju väikseid saari võiks suuremaid  .

Ootan Vastust Smile
1.12 või 1.7`?
Kermon55
✦ [1.8] - Moderaator
✦ [1.12] - Administraator ✦
✦ [Discord] - DEV ✦
Ikka 1.12
1.12 SkyPvP serverisse võiks lisada enderpearlid ja golden apple. Kuna 1.12 versioonis ei ole võimalik enam ise craftida golden appleid.
(30.04.2018 10:22)YenYc Kirjutas: 1.12 SkyPvP serverisse võiks lisada enderpearlid ja golden apple. Kuna 1.12 versioonis ei ole võimalik enam ise craftida golden appleid.

Ongi Sul on õigus

(30.04.2018 08:39)Kermon55 Kirjutas: 1.12 või 1.7`?

Ikka 1.12
Sa ikka saad aru, et sa küsid, mis teha võiks mitte sa ei soovita? Soovitus on sinu ettepanek mis võiks teha ning mida siis mängijad arutlevad ja soovitavad lisaks omapoolseid mõtteid.

Kas parkuur peaks olema raskem või kergem. Saart võib ümber muuta, kuid enne tahaks siis mängijatepoolseid arvamusi mis võiks olla teisiti.
(30.04.2018 16:47)ArmyOps Kirjutas: Sa ikka saad aru, et sa küsid, mis teha võiks mitte sa ei soovita? Soovitus on sinu ettepanek mis võiks teha ning mida siis mängijad arutlevad ja soovitavad lisaks omapoolseid mõtteid.

Kas parkuur peaks olema raskem või kergem. Saart võib ümber muuta, kuid enne tahaks siis mängijatepoolseid arvamusi mis võiks olla teisiti.
Kergem
Soovitus on tagasi lükatud!
DKServerite skypvpd on täiesti mängitavad.
Kermon55
✦ [1.8] - Moderaator
✦ [1.12] - Administraator ✦
✦ [Discord] - DEV ✦

Alamfoorumi hüpe:

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne