• 1.7 - 1.8 - dk1.mine.gg
  • 1.12 - dk2.mine.gg
Tere, külaline! Logi sisse Registreeri

Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[1.7] snowskieer - Korrahoidja
Nimi: Getter
Mängusisene nimi: snowskieer
Vanus(*Vanus: piirangut pole, kui käitumine on korrektne): 14
Kogemused DK serveris: Olen olnud dkserveris väga kaua aega ja ma olen osalenud paljudel üritustel ning võistlustel mis on korraldatud.
Kui kaua olete DK serveris mänginud: Ar check näitab et 21 päeva kuid ühe kunagise probleemi tõttu on mõni päev puudu.
Kui kaua olete mänginud minecrafti: Umbes 6-7 aastat.
Mis on sinu kohustused olla juhtkonnas: Hoida korda et kõik saaksid rahulikult serveris aega veeta ja olla õnnelikud.
Millised on Teie oskused: Oskan väga paljusi commandeid nii neid mida on korrahoidjal vaja ja ka neid mida on juba suurematel rankidel vaja.
Millised on Teie positiivsed küljed: Ma olen tegelikult sõbralik (ja Echelon kui sa peaksid seda lugema siis ma palun vabandust mis ütlesin ja ma enam ei ütle sulle midagi:) ) Ma ei riku reegleid ja ma proovin olla ka veidi vaiksem chatis:).
Millised on Teie negatiivsed küljed: Ma lähen väga väga kergesti närvi ja selle probleemi põhjuseks on depressioon millega ma juba käin ka psühiaatri juures ja ma usun et saan varsti üle sellest.
Miks peaksite olema just teie serveri juhtkonnas: Ma tõsiselt soovin aidata serverit ja hoida korda.

Erapooletu

*Jälgin veel sinu käitumist*

---------------------------------------------------------------------------------------------------

[DK 1.7]
Moderaator

#TeamSqUaD

POOLT!

Usun, et mängijal on head plaanid ning tundub, et ta on ka hea inimene ning ka viisakas. (Palus echelonilt ilusti vabandust).
Kui serveris on ka isik kes sind häirib siis proovi, et sa ei lähe närvi ja jääd ikkagi viisakaks. Muu kõik on korras minu arust.
Avalduses palun muuda see väike viga ära mis pol3t2ht1S ütles.
#PeagaVastuSeinaOnPositiivneMõtlemine

#5PaukuVastuSeinaOnJubaNegatiivne

POOLT!

Oled olnud viisakas.
There is no reason to look back if there is so much good in front of you
1.12 Endine Abistaja

POOLT!
Oled viisakas ja tore kuid vahest võid minna üleliia.
[Pilt: JoosepMees.png]
DKMaffia ruulib!

Poolt!

Oled olnud viisakas ning ka aktiivne, lubasin jälgida su aktiivsust veel natukene ning olen seda teinud. Need närviminekud juhtuvad ju kõigil vahel, isegi mul, kuid oskan seda varjata. Muidu muu on sul kõik korras, edu.

Morgan.
[Pilt: giphy.gif]

Enne töö, siis lõbu.

Erapooletu
Jälgin sind ja võin muuta oma arvamust.
Parim Creeper!

Miks te panete erapooletu?Kui te ei tea kas panna ''vastu'' või ''poolt'' siis ärge parem kirjutage. Ka Kermon ütles seda kunagi. Kui olete otsustanud mis panete siis pangegi kas ''poolt'' või ''vastu''.
#PeagaVastuSeinaOnPositiivneMõtlemine

#5PaukuVastuSeinaOnJubaNegatiivne

Poolt.
Vahel läheb lappe aga muidu oskab end talitseda.
< 1.8 DKVip >

Don't let your dreams be dreams

Avaldus on vastu võetud!
Kandideerija sai KORRAHOIDJAKS.
Kermon55
✦ [1.8] - Moderaator
✦ [1.12] - Administraator ✦
✦ [Discord] - DEV ✦

Alamfoorumi hüpe:

Teemat vaatab: 1 külali(st)ne