• 1.7 - 1.8 - dk1.mine.gg
  • 1.12 - dk2.mine.gg
Tere, külaline! Logi sisse Registreeri

Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[1.7] Morgan. - Korrahoidja
Nimi: Kristjan
Mängusisene nimi: Morgan
Vanus(*Vanus: piirangut pole, kui käitumine on korrektne): 19
Kogemused DK serveris: Olen osalenud üritustel, abistanud erinevaid inimesi ning nendega hästi läbi saanud.
Kui kaua olete DK serveris mänginud: Ar checki järgi 4 päeva üleüldse 3 aastat.
Kui kaua olete mänginud minecrafti: 5 aastat.
Mis on sinu kohustused olla juhtkonnas: Hoida serveri chatti korras, karistada õiglaselt ning abistada serveris olevaid inimesi.
Millised on Teie oskused: /tempwarn, /tempban, /tempmute, /jail, /kick , /pardon ning /ban. Oskan panna ka protti. (Korrahoidja ei tegele prottiga)
Millised on Teie positiivsed küljed: Saan inimestega hästi läbi kui inimesel on mingi mure või siis probleem saan koheselt ta käitumise järig sellest aru. Meeldib inimesi abistada ning nendega suhelda.
Millised on Teie negatiivsed küljed: Ei meeldi kui keegi minust taga räägib ning solvab ilma asjata.
Miks peaksite olema just teie serveri juhtkonnas: Kuna suhtlen inimestega hästi ning olen kõigiga sõbralik ning naljakas, ma arvan et mina meeldin neile ja nemad meeldivad ka mulle. Oskan piisvalt hästi abistada ning lahendada inimese probleemi kiirelt ja rahulikult.

Poolt
Mängija veedab palju aega Dk serveris ja on päris palju inimesi aidanud

VASTU!

Mul on ikka veel meeles sinu nali (Kuigi minu arust polnud see üldse nalja moodi) ning on ka meeles mis sa kõnes ühele isikule ütlesid. Ja su eelmine avaldus. See pole normaalne mis sa oma avaldusega tegid. Kui sulle öeldakse, et ''Jälgin sind umbes (näiteks nädal) ja siis annan oma vastuse'' siis ei ole vaja solvuda ja oma avaldusega sellist asja teha.
#PeagaVastuSeinaOnPositiivneMõtlemine

#5PaukuVastuSeinaOnJubaNegatiivne

Jälgin mõnda aega Teie käitumist, kui käitumine vastab reeglitele, võin muuta arvamust. Hetkel vastu.
Kermon55
✦ [1.8] - Abistaja
✦ [1.12] - Administraator ✦

Õnn ei peitu rahas.

Vastu, lähed kergelt närvi ja käitumine pole just kõige korralikum.
✭Oma silm on kuningas.✭

✭1.7-1.8 Administraator
✭1.12 Abistaja

Vastu. Sa pole just kõige viisakam ja ei näeks head koostööd kuidagi sinuga tulevikus.
DKServer
DKServer 1.8 [E-Tiim]
DKServer 1.12 [Abistaja]

(06-07-2018, 20:35)K5ith Kirjutas: Vastu. Sa pole just kõige viisakam ja ei näeks head koostööd kuidagi sinuga tulevikus.

Huvitav kuidas sa näed seda tulevikku juba praegust, suhtleksid sa minuga rohkem ja veedaks sa serveris rohkem aega saaksid sa minust väga palju teada. Sad Aitäh!

Poolt

Olen temaga rääkinud ning teda tundma õppinud ja seega võin õelda, et tegu ei ole närvitseja ega ka sõimajaga, vaid on tubli ja abivalmis poiss.
Need närviminekud juhtuvad ju kõigil vahel, isegi mul, kuid oskan seda varjata. Selle järgi ei saa inimesest kohe halba mõtlema hakata, et a-la närviline, sõimab jms.
< 1.8 Moderaator >

Don't let your dreams be dreams

(06-07-2018, 20:31)TheMarkz Kirjutas: Vastu, lähed kergelt närvi ja käitumine pole just kõige korralikum.

Markz, kõik me läheme närvi, see mida tegin täna mina on selle jaoks et inimeste meeleolu tõsta, suhtleksid sa minuga rohkem ja saaksid sa minust tegelikult aru mõtleksid sa üldse teist moodi ja mõtleksid oma hääle pärast Sad Aitäh!

(06-07-2018, 21:20)Mati2121 Kirjutas:
Poolt

Olen temaga rääkinud ning teda tundma õppinud ja seega võin õelda, et tegu ei ole närvitseja ega ka sõimajaga, vaid on tubli ja abivalmis poiss.
Need närviminekud juhtuvad ju kõigil vahel, isegi mul, kuid oskan seda varjata. Selle järgi ei saa inimesest kohe halba mõtlema hakata, et a-la närviline, sõimab jms.

Mati, oled just see inimene keda saaksin tõesti usaldada, olen küll sinuga vähe suhelnud kuid tundud mulle väga hea sõber ning saad minust väga hästi aru. Aitäh sulle!

(06-05-2018, 15:30)Guittel Kirjutas:
VASTU!

Mul on ikka veel meeles sinu nali (Kuigi minu arust polnud see üldse nalja moodi) ning on ka meeles mis sa kõnes ühele isikule ütlesid. Ja su eelmine avaldus. See pole normaalne mis sa oma avaldusega tegid. Kui sulle öeldakse, et ''Jälgin sind umbes (näiteks nädal) ja siis annan oma vastuse'' siis ei ole vaja solvuda ja oma avaldusega sellist asja teha.

Guittel, mul on siiamaani häbi sellest nii nimetatud "naljast" ma palusin ilusti vabandust sellelt inimeselt ning ta võttis vabanduse vastu jah see ei ole normaalne kui inimene tahab juhtkonda ja teeb selliseid asju. See oli ainult üks kord. Mul on väga häbi, enam ma ei tee seda kunagi, olen just inimestele abiks ning näiteks.

Alamfoorumi hüpe:

Teemat vaatab: 1 külali(st)ne