• 1.7 - 1.8 - dk1.mine.gg
  • 1.12 - dk2.mine.gg
Tere, külaline! Logi sisse Registreeri

Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[1.12] YenYc - Abistaja
Nimi: Avaldan vaid meeskonnale.
Mängusisene nimi: YenYc
Vanus: Olen 14. aastane
Kogemused DK serveris: Olen praegu Professionaal rank. Väga abivalmis ja sõbralik meeskond. Olen saanud DK serveris uusi teadmisi.
Kui kaua olete DK serverites mänginud: Umbes kuu, kaks. Aktiivselt 3-4 päeva viimase nädala jooksul.
Kui kaua olete mänginud Minecrafti: Hakkasin minecrafti mängima 8,9-aastasena. Umbes 4-6 aastat.(pausidega)
Mis on teie kohustused abistajana: Abistada mängijaid alati kui kellegil on abi vaja või on kellegil mure. Hoida korda chatis ja serveris. Keelustada sohi tegijaid serverist. Hoida eemal spammereid. Anda meeskonnale häid ideid serveri arendamiseks.
Millised on teie oskused:
  • Tähtasamad ja põhilised käsklused on selged
  • Mängija karistamine vastavalt põhjusele
  • Oskan lisada aladele protectionit
  • Oskan rollbackida
Millised on teie positiivsed küljed: Usaldus, abivalmisus, lahkus, külmnärv.
Millised on teie negatiivsed küljed: Vahel võin eksida aga ma õpin sellest.
Miks peaksite olema just teie serveri juhtkonnas: Mul on varasemad kogemused, tean peast vaja minevaid käsklusi, olen abivalmis, olen aktiivne.

@Kermon55: Palun ärge tehke arutelu kandideerimise all!
[Pilt: tumblr_n3yar6exrp1rnxn7co1_500.gif]

VASTU. Kuna liiga peale suruv isik oled, ei tea sõna "ei" tähendust.
Make love, not war.

(06-10-2018, 18:28)DarkTwister Kirjutas: VASTU. Kuna liiga peale suruv isik oled, ei tea sõna "ei" tähendust.

Vabandage aga te pole isegi mind serveris näinud.
Kust te võtate sellised põhjused?

(06-10-2018, 21:50)YenYc Kirjutas:
(06-10-2018, 18:28)DarkTwister Kirjutas: VASTU. Kuna liiga peale suruv isik oled, ei tea sõna "ei" tähendust.

Olen küll. Foorum ei lase nime muuta.
Make love, not war.

(06-11-2018, 18:51)YenYc Kirjutas:
(06-11-2018, 17:56)DarkTwister Kirjutas:
(06-10-2018, 21:50)YenYc Kirjutas:

Olen küll. Foorum ei lase nime muuta.

Ah? ...
Kas teiega on kõik korras?

Minuga on kõik korras. Shrek olen.
Keegi ei taha moderaatoriks inimest kes surub oma tahtmist peale.
Make love, not war.

Vastu. Koguaeg tuleb suruma ja siis sõimab discordis. Tpa-sin tema juurde ja pani mind lavasse. Sad

VASTU!

Eile see mis on sõpradega DK discord serveri kõnes tegite polnud normaalne. Sina olid ka nendega kambas.
Kõnes isik ropendas, solvas jne... (Koos oma sõpradega muidugi)
#PeagaVastuSeinaOnPositiivneMõtlemine

#5PaukuVastuSeinaOnJubaNegatiivne

Rohkem aktiivsust! Oled üsna ebaaktiivne. Kui ma su venda enam kõnes ei näe ja sa sellist sõnavara ei kasuta, võin enda arvamust muuta sinu suhtes. Palun ära maini nii tihedalt nimesid serveris, koosta lauseid palun! Hetkel vastu (Võib muutuda, kui võtad mu soovitused kuulda)!
Kermon55
✦ [1.8] - Moderaator
✦ [1.12] - Administraator ✦
✦ [Discord] - DEV ✦

DK serverites on väga palju erinevaid minimänge, ning asju, mida kandideerija peaks olema enne endale põhjalikult selgeks teinud, sest vastasel juhul ei oska ta teisi mängijaid aidata. Selle tõttu on nõutav ka üsna pikk eelnev mänguaeg serveris. Lisaks on meie eripäraks regulaarne ürituste korraldamine, mis nõuab kindlatel aegadel serverites kohalolekut. Tänu sellele on välistatud teistes serverites paralleelselt juhtkonnas olemine. Kuna Teie aga kandideerite korraga mitme serveri juhtkonda, saab see takistuseks.

Püüan enda aktiivsust parandada ja võtan @Kermon55 teie soovitused kuulda. Ja praegu ma ei kandideeri enam ühtegi teise serverisse.

Alamfoorumi hüpe:

Teemat vaatab: 1 külali(st)ne