• 1.7 - 1.8 - dk1.mine.gg
  • 1.12 - dk2.mine.gg
Tere, külaline! Logi sisse Registreeri

Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
justamonkey - abistaja
sergei.
justamonkey.
17 ja kümmeveerand.
palju banne saanud ja mutesid ja särkivärki ja värkisärki.
alustasin mingi paar aastat tagasi, vahepääl pause olnud aga here i am again.
kõike karistada ja serveris korda hoida ja olla tark ja tore mängija.
kõike oskan, kodus lammutasin kuuri maha ilma surma saamata, juua oskan ka, viski on lemmik, aa möliseda oskan ja natuke lüüa ka.
kõik küljed on positiivsed, kõige sõbralikum mängija serveris ja kõige abivalmim.
kakoi negatiivsed küljed, ma olen perfektne kodanik ilma ühegi negatiivse küljeta.
sest ma olen pikka aega mänginud ja äärmiselt vahva sell. Angel Angel Angel

BB kood puudu.
Vastu, oled pikalt ebaaktiivne olnud ning kipud sõimama. Kui end muudad, võib ka mu vastus muutuda.
< 1.8 Moderaator >

Don't let your dreams be dreams

BB-kood puudu, samuti ka küsimused. Palju banne saanud, ei ole oma vigadest õppinud. Samuti ähvardad mõnda inimest molli andmisega. Samuti üks pilt, mis muudab mu arvamuse sinust negatiivseks: https://i.imgur.com/umoYB2J.jpg. Sina pead kuuletuma endast kõrgematele rankidele, mida sa ei tee. Olen VASTU ja mu arvamus ei muutu.
Kermon55
✦ [1.8] - Abistaja
✦ [1.12] - Administraator ✦

Õnn ei peitu rahas.

Vastu.
oled jätnud endast väga halva mulje sellega, et ropendad, solvad ja mölised ka vahel
Parim Creeper!

Vastu!

Isik on ebaakitiivne olnud.
Mängija on näidanud välja ülbet suhtumist ning lubanud mõnele lõuga anda.

Kindel Vastu!

Isik ropendab, solvab teisi mängijaid ning lubas ka oma kahe rusikaga mulle lõuga anda. Oleme üritanud teda korda teha on mulle lubanud et muudab oma käitumist aga kahjuks pole ma seda näinud ei saa aru miks sa kandideerid kui sul on selline käitumine ning sa soovid teistele mängijatele halba.

Morgan
#TeamSqUaD
#TeamWolves

(06-18-2018, 21:18)Morgan Kirjutas:
Kindel Vastu!

Isik ropendab, solvab teisi mängijaid ning lubas ka oma kahe rusikaga mulle lõuga anda. Oleme üritanud teda korda teha on mulle lubanud et muudab oma käitumist aga kahjuks pole ma seda näinud ei saa aru miks sa kandideerid kui sul on selline käitumine ning sa soovid teistele mängijatele halba.

Morgan
#TeamSqUaD
#TeamWolves

morgan kui soovid võid 3 rusikaga ka saada

Vastu, ära aja naerma
There is no reason to look back if there is so much good in front of you
1.12 Abistaja

POOLT

Heart  Heart  Heart Olen poolt sest usun, ta on selleks võimeline ja ta on juba ennem olnud Abistaja. Justamonkey on väga vastutustundlik ja sõbralik. Heart  Heart  Heart

Mina sinu asemel paneks ennast põlema. Olen poolt vist

Kõike head soovides
Sinu Ema

@Kermon55: Vaenu õhutamine. Hoiatatud!

Alamfoorumi hüpe:

Teemat vaatab: 1 külali(st)ne