• 1.7 - 1.8 - dk1.mine.gg
  • 1.12 - dk2.mine.gg
Tere, külaline! Logi sisse Registreeri

Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
justamonkey - vabandan oma käitumise pärast.
Tere kallid dkserveri mängijad ja austatud juhtkond. Tegin selle postituse, et vabandada oma käitumise pärast mis on viimasel ajal olnud väga provotseeriv ja ebaadekvaatne. Sain aru et olen teinud väga valesti kõigiga mölisedes ja ähvardades mängijatele sisse sõita. Tean, et see rikub nende mängumeeleolu ja samas ka serveri mainet. Üritan ennast kokku võtta ja olla edaspidi viisakam ja oma negatiivseid emotsioone tagasi hoida. Eriti tahaks vabandada kasutaja Morgani ees, olen talle mitmeid kordi halvasti öelnud ja lubanud nii mõnigi kord lõuga sõita. Ma ei oska oma käitumist ära põhjendada sinu suhtes aga loodan et aja pikku tõuseb nii sinu kui teiste mängijate arvamus minust positiivses suunas.

Reply
Mina arvan ,et poed lic ,et saada abistajaks. Sinu postitus on väga ebasiiras. Häbi Häbi püksis käbi

Reply
Ma mõistan Justamonkey, eks me kõik tee vigu aga ega me ju õppimegi vigadest nii, et arvan, et peaksime kõik koos teda mõistma ja andeks andma!

Reply
Vastu, pole end mingil moel parandanud.

Reply
(06-19-2018, 23:56)Reimond / EchelonCrusher Kirjutas: Vastu, pole end mingil moel parandanud.

Olen nõus. Oled ka mitu korda karistada saanud ja minu arust pole sa siiani muutunud. Käitumine ikka sama nagu enne.

1.7 -Abistaja
1.12 -Korrahoidja

#TeamSqUaD

Reply

Alamfoorumi hüpe:

Teemat vaatab: 1 külali(st)ne