• 1.7 - 1.8 - dk1.mine.gg
  • 1.12 - dk2.mine.gg
Tere, külaline! Logi sisse Registreeri

Teema hinnang:
  • 1Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Echelon Crusher
Hoiatus 
Esitan kaebuse serveri kiusaja kohta.
Mina rääkisin sõbralikult ja järsku saan serverist kicki ilma põhjuseta.
Tegu on sari kiusajaga kes kiusab mind oma kunagise halva käitumisepärast siiamaani ja selline käitumine serveri juhtkonnapoolt on ennekuulmatu. Angry

Arvan, et karitus ei pea olema karm ega midagi suurt aga mööda vaadata sellest intsidendist ka ei tohiks.
Vestluses küll räägib, et tegu oli õnnetusega kui see ei saa kuidagi moodi olla õnnetus. Ei kirjutanud mina ei ühtki halba sõna, lauset ega tagamõttega kirja.

Loodan, et asi laheneb ja selline asi enam ei kordu!

Teie kallis kaasmängija Yo_mama

Sad  Sad  Sad

Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)

Ma hakkasin politseinikuks, sest tahtsin olla tegev alal, kus kliendil ei ole mitte kunagi õigus.

Olin ise samal ajal serveris ja nägin seda alatut käitumist oma silmaga. Küsisime ka et mis ta valesti ütles aga vastust küsimusele ei saanud.

Kaebus esitatud vales formaatis, läheb 24h pärast lukku!
Kermon55
✦ [1.7] - Abistaja
✦ [1.12] - Moderaator ✦

Õnn ei peitu rahas.

Igatahes, kõigil juhtub (meeskonnal), et läheb kick valele mängijale, selle eest ei pea kaebust tegema. Echelon ei saa karistada. Ta vabandas. Kui soovite suurt teemat üles võtta, korrasta formaat ja tee. Mina igatahes olen selle teema vastu.
Kermon55
✦ [1.7] - Abistaja
✦ [1.12] - Moderaator ✦

Õnn ei peitu rahas.

Ma hakkasin kirjutama põhjust aga vajutasin shifti asemel kogemata enterit.

(06-19-2018, 23:23)Reimond / EchelonCrusher Kirjutas: Ma hakkasin kirjutama põhjust aga vajutasin shifti asemel kogemata enterit.

mis ta valesti ütles, palun ütle mulle

(06-19-2018, 23:23)Reimond / EchelonCrusher Kirjutas: Ma hakkasin kirjutama põhjust aga vajutasin shifti asemel kogemata enterit.

Jah palun selgita mida mina valesti ütlesin?

Ma pole küll Edgari valija kuid minu arvates on tal selles küsimuses täiesti õigus!

Probleem on lahendatud!
EchelonCrusher tahtis karistada mängijat @kuzzar54``````ja ebasobiva lause kirjutamises. EchelonCrusher vabandas, et ta karistas valet inimest.
Kermon55
✦ [1.7] - Abistaja
✦ [1.12] - Moderaator ✦

Õnn ei peitu rahas.

Alamfoorumi hüpe:

Teemat vaatab: 1 külali(st)ne