• 1.7 - 1.8 - dk1.mine.gg
  • 1.12 - dk2.mine.gg
Tere, külaline! Logi sisse Registreeri

Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[1.12] IGoldToken - Abistajaks
Pirn 
Nimi: Sten
Mängusisene nimi: IGoldToken
Vanus: 14
Kogemused DK serveris: Kogemusi jagub küllaga
Kui kaua olete DK serverites mänginud: 3 päeva ja 10 tundi
Kui kaua olete mänginud Minecrafti: 2 aastat
Mis on teie kohustused abistajana: Pean olema valmis inimest aitama kui ta on hädas&soovib,karistama reeglitest kinnipidamatuid inimesi.
Millised on teie oskused: Oskustega on nii,et kui midagi vaja on siis saan kohe sellega hakkama.
Millised on teie positiivsed küljed: Positiivne on see,et ma sobiksin abistajaks kuna ma olen põhimõtteliselt 24/7 sees ja kui kellelgi midagi vaja on kohe saan aidata.
Millised on teie negatiivsed küljed: Ma olen liiga lahkeBig Grin
Miks peaksite olema just teie serveri juhtkonnas: Sest Arvan,et suudan meeskonda tugevamaks muuta.

Reply
Vastu
Oled rikkunud reegleid, kasutad lühendeid oma kandideerimis avalduses.
Küsimus (millised on teie oskused) oled vastanud "Oskustega on nii,et kui midagi vaja on siis saan kohe sellega hakkama."
see ei kirjelda sinu oskuseid mida suudad teha, tahaks teada mida teed kui mingi olukord on inimesega.
Samaks ka ei näe mingit moodi avalduses kuidas sa protti oskaks panna.

Mis moodi sa suudad meeskonna tugevamaks muuta?
https://prnt.sc/k7iioy
DKServer
DKServer 1.7.10 [Korrahoidja]
DKServer 1.12 [Abistaja]

Reply
(07-17-2018, 16:22)K5ith Kirjutas: Vastu
Küsimus (millised on teie oskused) oled vastanud "Oskustega on nii,et kui midagi vaja on siis saan kohe sellega hakkama."
see ei kirjelda sinu oskuseid mida suudad teha, tahaks teada mida teed kui mingi olukord on inimesega.

Kuule Ma suudan küll mida suurem meeskond seda tugevam või mis?

Ja miks sina muretsed minu oskuste pärast minu oskuseid saab näha eksamil.
Ära kunagi alahinda ennem inimest kui sa tema tõelisi oskuseid pole näinud eksju
Ja kui ma oleks reegleid rikkunud siis oleks see ka kuskil üleval.
Need oli hoiatused ja me kõik oleme reegleid rikkunud.

(07-17-2018, 16:22)K5ith Kirjutas: Vastu

Sa lihtsalt ei soovi uut abistajat 1.12 tahad ainuke olla.

Reply
Kui muudad enda juures seda, et ootad kauem (tahad kõike kiiresti teha), saad minult positiivse hääle POOLT.
Küll oled karistada saanud (üks warn ja üks kick), aga minu jaoks on need vanad.
Protectioni panemise õppisid selgeks, aga soovitan vaadata üle plugina AdvancedBan käsklused.
Oled aktiivne ja aitad teisi. Selline mängija võiks täiesti meeskonda saada Smile

Edu Smile
Kermon55
✦ [1.7] - Abistaja
✦ [1.12] - Moderaator ✦

Õnn ei peitu rahas.

Reply
(07-18-2018, 12:48)Kermon55 Kirjutas: Kui muudad enda juures seda, et ootad kauem (tahad kõike kiiresti teha), saad minult positiivse hääle POOLT.
Küll oled karistada saanud (üks warn ja üks kick), aga minu jaoks on need vanad.
Protectioni panemise õppisid selgeks, aga soovitan vaadata üle plugina AdvancedBan käsklused.
Oled aktiivne ja aitad teisi. Selline mängija võiks täiesti meeskonda saada Smile

Edu Smile

Kindel see,et muudanSmile

Reply
POOLT

✦ Aktiivne ja sõbralik mängija
✦ Oled parandanud enda käitumist

Reply
Hetkel olen vastu kuna ma pole jälginud sind väga. Vahel olen kui olen 1.12 DK-sse jõudnud, siis olen veidi jälginud kuid vähe. Ma veidi aega mõtlen ja siis muudan oma arvamust võibolla
1.7 -Abistaja
1.12 -Korrahoidja

#TeamSqUaD

Reply
Su aktiivsus on allapoole käinud, kui järgmise nädalaga ei muuda aktiivsust, muutub minu hääl.
Kermon55
✦ [1.7] - Abistaja
✦ [1.12] - Moderaator ✦

Õnn ei peitu rahas.

Reply

Alamfoorumi hüpe:

Teemat vaatab: 1 külali(st)ne