• 1.7 - 1.8 - dk1.mine.gg
  • 1.12 - dk2.mine.gg
Tere, külaline! Logi sisse Registreeri

Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unban - Barebear480
Sinu mängunimi: Barebear480
Millal said banni? (Päev ja umbkaudne kellaaeg): 20.07.2018, ~18.30
Kauaks said banni?: 24h
Kes sind bannis?: kermon55
Põhjus miks banni said: Avaldasin oma arvamust tänapäeva asjadest, mis olid tema jaoks vastuvõetamatud.
Miks rikkusid reegleid?: Reegleid ei rikutud.
Unbani taotlemise põhjus?: Ban ei ole põhjendatud! Kui sinu arvamus ei sobi kellegi teise omaga, ei tohi teda kohe bannida.

Postitus kehtib 1.12 kohta!

Reply
Postitus on Minecraft | Server 1.7-1.8 mitte 1.12

Reply
(07-23-2018, 14:52)Reimond / EchelonCrusher Kirjutas: Postitus on Minecraft | Server 1.7-1.8 mitte 1.12

Peaks olema 1.12, kuna 1.7 pole minu teada Kermonil ban õigusi, kuigi postitus on tehtud ju 1.7 alla.

Reply
Kirjutasid raamatusse sobimatuid asju (austasid hitlerit, mis on keelatud siin serveris). Samuti ropendasid chatis ja solvasid SuperMadGirli/Boyd. Ütlesid veel, et server väljasurnud. Miks peaksime sind serveris siis hoidma, kui nii räägid serverist? Kui ei sobi midagi, ei pea Sa serveris viibima. Võin saata pärast logid, kui aega on.

EDIT: Uurisin, kas ma pean lisama tempbanile põhjuse. Juhtkonna reeglites vms on kirjas, et ei pea. Sa väga hästi tead, mis Sa tegid oma sõbraga. Tõesti, sa ei ropendanud, aga sa toetasid seda. Mina sult bani maha ei võta. Teised meeskonnast võivad arvamust avaldada.

Teema liigutatud.
BB-Kood korda, 24h aega, muidu unban tagasi lükatud.
Kermon55
✦ [1.7] - Abistaja
✦ [1.12] - Moderaator ✦

Õnn ei peitu rahas.

Reply

Alamfoorumi hüpe:

Teemat vaatab: 1 külali(st)ne