• 1.7 - 1.8 - dk1.mine.gg
  • 1.12 - dk2.mine.gg
Tere, külaline! Logi sisse Registreeri

Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kaebus - snowskieer
Teie Minecrafti nimi: Guittel
Süüdistatava Minecraft nimi: Snowskieer
Millal?(Kuupäev ja soovitavalt ka kellaaeg): Täna 19:11:46 näiteks aga seda ka varem juhtunud
Millist reeglit rikuti?: Isik kes on abistaja ülbab ning hakkab ise tüli norima
Tõestus(Pilt või video): http://prntscr.com/kn3dvc
Lisa info(Siia võid lisada oma teksti mis täpsemalt juhtus): Jutt läks echeloni (Korrahoidja) poolt lasteaia laste peale ehk ta ütles ''Nagu lasteaia lapsed'' ning mina (Guittel) Vastasin ''Me kõik oleme lasteaia lapsed olnud'' ja peale seda snowskieer vastas '' aga sina oled siiani''
Soovitatav karistus: demote

Pealt nägi ka echelon ja teised!

Reply
Poolt!

Eelnevalt ka tüli norinud teistega.

Reply
poolt
endine 1.8 abistaja

Reply
Poolt. See ei ole just tore, kui mingid inimesed norivad tüli, kuid ka Guittel on norinud teistega tüli kui aus olla. Siiski on snowskieer ka varem tüli norinud. Mingi karistuse peaks siiski tegema talle. Karistusega pole kindel, sest olen olnud ära.
Parim Creeper!

Reply
(08-26-2018, 20:46)Reimond / EchelonCrusher Kirjutas: Poolt. See ei ole just tore, kui mingid inimesed norivad tüli, kuid ka Guittel on norinud teistega tüli kui aus olla. Siiski on snowskieer ka varem tüli norinud. Mingi karistuse peaks siiski tegema talle. Karistusega pole kindel, sest olen olnud ära.

Olen tõesti kuid enam ei nori... kuid jutt käib prg Snowskieerist mitte minust

Reply
Nojah, tüli norida ei ole just õige abistajal (käib reeglite vastu), AGA demote ei ole sellise asja eest õige. Muidu poleks meil kedagi serveri meeskonnas enam. Paljud meeskonnast on saanud karistada (kes veel meeskonnas on), aga ei ole ju kohe vaja demote? Soovitan pigem tempban või midagi, see mõistlikum karistus.
Kermon55
✦ [1.8] - Abistaja
✦ [1.12] - Administraator ✦

Õnn ei peitu rahas.

Reply
(08-27-2018, 09:12)Kermon55 Kirjutas: Nojah, tüli norida ei ole just õige abistajal (käib reeglite vastu), AGA demote ei ole sellise asja eest õige. Muidu poleks meil kedagi serveri meeskonnas enam. Paljud meeskonnast on saanud karistada (kes veel meeskonnas on), aga ei ole ju kohe vaja demote? Soovitan pigem tempban või midagi, see mõistlikum karistus.

Sinu arvamus Smile Mina arvan lihtalt, et selline isik kes hakkab tüli norima mängijatega ei sobi meeskonda.

Reply
Isik on korduvalt ka reklaaminud ja küsinud imelike lauseid.
Abistaja snowskieer küsis Guittelilt "Miks sa Kännukas nüüd ei ole?" (see oli paar päeva tagasi)
[Pilt: tumblr_n3yar6exrp1rnxn7co1_500.gif]

Reply
(08-27-2018, 11:14)YenYc Kirjutas: Isik on korduvalt ka reklaaminud ja küsinud imelike lauseid.
Abistaja snowskieer küsis Guittelilt "Miks sa Kännukas nüüd ei ole?" (see oli paar päeva tagasi)

Tõsi. Ning ta hakkas ajama mingi, et ''Kännukas pidi parem olema'' siis ütlev veel ''Mine sinna tagasi'' või midagi sellist oli jhm.

Reply
Ebaviisakas on aga mina arvan et äkki demoteda 1 aste alla Korrahoidjaks tagasi?
DKServer
DKServer 1.8 [E-Tiim]
DKServer 1.12 [Abistaja]

Reply

Alamfoorumi hüpe:

Teemat vaatab: 1 külali(st)ne