• 1.7 - 1.8 - dk1.mine.gg
  • 1.12 - dk2.mine.gg
Tere, külaline! Logi sisse Registreeri

Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1.8 Marakratta korrahoidjaks
Nimi:Aleksander
Mängusisene nimi:MarakrattA
Vanus(*Vanus: piirangut pole, kui käitumine on korrektne):12 ja pool
Kogemused DK serveris:Olen osalenud evidel,yritustel
Kui kaua olete DK serveris mänginud:2 aastat aga pausidega ar checki jargi 1 p2ev ja 13 tundi
Kui kaua olete mänginud minecrafti:5 aastat
Mis on sinu kohustused olla juhtkonnas:Saama aru teiste arvamustest,naljadest,aitama teisi kui neil on vaja,tore vahel ka karm.
Millised on Teie oskused:Oskan kasutada wandi worldeditit,protti,oskan v2ga h2sti karistada kui vaja ja more, banni,tempwarni,kicki ja jaili kui vaja l2heb
Millised on Teie positiivsed küljed:Olen igastküljest avatud,olen lahke,abivalmis,olen v2ga kiire vastaja teiste küsimustele
Millised on Teie negatiivsed küljed:vahest ei saa halvast naljast aru,vahest pean ära minema nt sünnipäevadele ja teistele tähtsadele üritustele
Miks peaksite olema just teie serveri juhtkonnas:Oskan väga kiiresti vastata,Olen igastküljest lahke,tooks uusi m6tteid meeskonda ja oskan kasutada pluginaid

Reply
(09-29-2018, 22:37)Marakratta Kirjutas: Nimi:Aleksander
Mängusisene nimi:MarakrattA
Vanus:12 ja pool
Kogemused DK serveris:Olen osalenud erinevates yritustel nt ev hide n seekid ja more
Kui kaua olete DK serverites mänginud:ar checki kaudu 1 paev ja veel tunde
Kui kaua olete mänginud Minecrafti:5 aastat
Mis on teie kohustused abistajana:Saama aru teiste arvamustest,naljadest,aitama teisi kui neil on vaja,tore vahel ka karm
Millised on teie oskused:Oskan kasutada wandi worldeditit,protti,oskan v2ga h2sti karistada kui vaja ja more
Millised on teie positiivsed küljed:Olen igastküljest avatud,olen lahke,abivalmis,olen v2ga kiire vastaja teiste küsimustele
Millised on teie negatiivsed küljed:vahest ei saa halvast naljast aru,vahest pean ära minema nt sünnipäevadele ja teistele tähtsadele üritustele
Miks peaksite olema just teie serveri juhtkonnas:Oskan väga kiiresti vastata,Olen igastküljest lahke,tooks uusi m6tteid meeskonda ja oskan kasutada pluginaid

Reply
Pealkiri & Formaat vale. Parandada!
24h pärast läheb muidu TEEMA LUKKU!
Kermon55
✦ [1.8] - Abistaja
✦ [1.12] - Administraator ✦

Õnn ei peitu rahas.

Reply
(09-30-2018, 11:31)Kermon55 Kirjutas: Pealkiri & Formaat vale. Parandada!
24h pärast läheb muidu TEEMA LUKKU!

parandasin Big Grin

Reply
1.8s alustatakse korrahoidjast. Muuda palun ära Smile
Kermon55
✦ [1.8] - Abistaja
✦ [1.12] - Administraator ✦

Õnn ei peitu rahas.

Reply
(09-30-2018, 13:54)Kermon55 Kirjutas: 1.8s alustatakse korrahoidjast. Muuda palun ära Smile

Vabandust Big Grin

Reply
Poolt!
Ole rohkem aktiivsem!
Minu arvamus võib veel muutuda.
[Pilt: JoosepMees.png]
DKMaffia ruulib!

Reply
Tanan,vastuse eest

Reply

Alamfoorumi hüpe:

Teemat vaatab: 1 külali(st)ne