• 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
✯ Вячеслав ✯#3930 Ropendab Kordavalt
#1
Teie Discordi nimi ja tag:Kalmaar Isiklikult #7668
Süüdistatava Discordi nimi ja tag:✯ Вячеслав ✯#3930
Millal?(Kuupäev ja soovitavalt ka kellaaeg):13.10.2018 19:20 paiku
Millist reeglit rikuti?:Ropendamine kõnes korduvalt
Tõestus(Pilt või video):Video lisan pärast kui vaja
Lisa info(Siia võid lisada oma teksti mis täpsemalt juhtus): Isik ropendab väga väga palju kordi ja solvab inimesi "neegriteks".
#2
Poolt, kuulsin ise palju pealt.
Parim Creeper!
#3
Soovin tõestust.
Kermon55
✦ [1.8] - Moderaator
✦ [1.12] - Administraator ✦
✦ [Discord] - DEV ✦
#4
https://youtu.be/PB5V2ko0ZUo

Väga vabandan! just avastasin, et video heli on väga väga väike. pole õieti midagi kuulda. loodan et sa ikka midagi kuuled või on mu kõrvklapid lihtsalt katki. Smile
#5
Вячеслав eesti keel ei koosne vaid suguelundite erinevatest nimetustest. Võiks suuta sellest aru saada, ning uusi viisakaid sõnu õppida, sest neid on eesti keeles väga palju ja üleüldse suhelge omavahel viisakalt ja mõistlikult. Selleks kõnesse minna, et ropendada ja teisi solvata, näitab, et inimesega pole kõik sugugi kombes. Räägi oma vanematele oma probleemidest ja kindlasti aitavad nad sind või oma vastavate oskuste puudumisel suunavad sind mõne spetsialisti poole, kes abi annab. Senikauaks tuleb sinu võimalusi teistega suhelda serveri kanalites piirata.
#6
(15.10.2018 08:42)DKdukats Kirjutas: Вячеслав eesti keel ei koosne vaid suguelundite erinevatest nimetustest. Võiks suuta sellest aru saada, ning uusi viisakaid sõnu õppida, sest neid on eesti keeles väga palju ja üleüldse suhelge omavahel viisakalt ja mõistlikult. Selleks kõnesse minna, et ropendada ja teisi solvata, näitab, et inimesega pole kõik sugugi kombes. Räägi oma vanematele oma probleemidest ja kindlasti aitavad nad sind või oma vastavate oskuste puudumisel suunavad sind mõne spetsialisti poole, kes abi annab. Senikauaks tuleb sinu võimalusi teistega suhelda serveri kanalites piirata.

Tõesti ei koosne aga kuidas sa teed sellistele asja selgeks. Neile on see naljakas ja nad ei saa selles ise aru, et nende käitumine ületab igasuguseid piire. Neil kel on DKdiscordis 1 suuline hoiatus kõnes võiks saada koheselt mute 1 tund. Siis ehk tuleb mõistus koju ja hakkab normaalselt käituma. Lisaks võiksite teha #abi kanali kuhu saab kirjutada abi vajades enda mure või probleemi mis vajab lahendust. Praegu peab Jutukasse kirjutama aga enne suudetakse see tekst ülesse kirjutada teiste teemadega.
#7
Avaldus on vastu võetud!
Mängija on eemaldatud Discordi kommuunist.
Kermon55
✦ [1.8] - Moderaator
✦ [1.12] - Administraator ✦
✦ [Discord] - DEV ✦


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne