• 1.7 - 1.8 - dk1.mine.gg
  • 1.12 - dk2.mine.gg
Tere, külaline! Logi sisse Registreeri

Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arhitekt
Kallis dukats,
Arhitektil võiks olla rohkem kui 1 kodu.

Ette tänades,
Arbuus
Arbuus
1.7 Permbanned

FAKT:
Esimene inimene kes on saanud kindlalt ''noreason permi''

Arhitekt on nädal aega kestev rank, mida võidetakse ehitusvõistlusel. Sellega kaasneb gm õigus. Teistel rankidel, mida saadakse serveris mängitud aja eest, gm õigust pole. Arhitekt rank on autorank süsteemist eraldiseisev ja lisaboonuseid me sellele ei lisa. Lisakodude saamise võimalus on aga just neil, kes on aktiivselt serveris mänginud, mitte võistluste võitjatel. Kõik, kes aktiivselt serveris mängivad, saavad uute rankide lisandumisel järjest rohkem lisakodusid määrata. Selle kohta, mida ja mis rangile lisandub, saad lugeda, kui külastad /warp info-t.

(04-29-2016, 23:31)DKdukats Kirjutas: Arhitekt on nädal aega kestev rank, mida võidetakse ehitusvõistlusel. Sellega kaasneb gm õigus. Teistel rankidel, mida saadakse serveris mängitud aja eest, gm õigust pole. Arhitekt rank on autorank  süsteemist eraldiseisev ja lisaboonuseid me sellele ei lisa. Lisakodude saamise võimalus on aga just neil, kes on aktiivselt serveris mänginud, mitte võistluste võitjatel. Kõik, kes aktiivselt serveris mängivad, saavad uute rankide lisandumisel järjest rohkem lisakodusid määrata. Selle kohta, mida ja mis rangile lisandub, saad lugeda, kui külastad /warp info-t.

Ma olen ajaliselt Professionaal ning rangiks Arhitekt kuigi mul aint 1 kodu. Kas oleks võimalik nii et kui sa oled ajaliselt nt DKSpecial ning saad endale Arhitekti siis sul nii palju kodusid kui sul DKspecialina oli.
Arbuus
1.7 Permbanned

FAKT:
Esimene inimene kes on saanud kindlalt ''noreason permi''

Serveri omanik vastas teemale.

Soovitus on tagasi lükatud

Alamfoorumi hüpe:

Teemat vaatab: 1 külali(st)ne