• 1.7 - 1.8 - dk1.mine.gg
  • 1.12 - dk2.mine.gg
Tere, külaline! Logi sisse Registreeri

Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GabePela banga teema
oli serveril rollback aga mina pole enda asju tagasi saanud asjad olid :1stack+20dia blocki 3skele spawnerit 2 cave spider spawnerit ja 1 tavaline spider spawner ja 1stack+30+ iron blocki oli veel rare asju aga ei maleta

Tere mulle saatis dk selle kohta kirja aga probleem on selles et mina pangas asju ei näppind Smile ma lendasin ringi ja otsisin cheste kus polnd protti Niiet dk meeskon paluks mulle rohkem panga teemal asju  saata Sain oma banni 4 weeki kah LevelDeucy näppis pangas asju nq aru sain niiet dk meeskond pls ärge saatke mu gmailile enam seda pangaga seostuvaid asju
Kontrollige mu chestid ära kui soovite mul suva mul pole tema asju vähemalt
viimati kui mäletan ostis ta ausariga minu käest 3 spider spawnerit 64 dia blocki eest niiet ära valeta gabepela

White_wolf meil oli neid veel Smile

ostsime 300k eest diasi
ja tegime blockideks

tema ostis 300k+ eest mina 200k+ eest Smile
Rank dkserveris.

1.7 DKVIP

1.8 Algaja

nu jah mis teha mul neid pole vaataku mu panka v nii mul ple neid Wink

muidu oli mul veel diai blocke aga mai tahdnud maka 3 spawneri eest 64 dia blocki ma kasin 60 max sellep ma ytlesingi et mul pole

mu maja saate kah läbi vaatada xxkenzx seal sethome kui ei eksi ja bob-il kah seal sethome

Var1en Ja pls tehke enne selgeks kes rottis ja mks ma peaks gabepelalt rotti asju panema ta andis mulle ns asju jne lampi khe mina süüdi? ma sain niigi 4week banni

(08-17-2016, 22:48)White Wolf Kirjutas: mu maja saate kah läbi vaatada xxkenzx seal sethome kui ei eksi ja bob-il kah seal sethome

Var1en Ja pls tehke enne selgeks kes rottis ja mks ma peaks gabepelalt rotti asju panema ta andis mulle ns asju jne lampi khe mina süüdi? ma sain niigi 4week banni

Ta ei maininud,et sina temalt varastasid.

NO Mulle saateti gmailile siuke kiri nq mina oleks rottind

GabePela sai oma asjad,asi on lahendatud!

Alamfoorumi hüpe:

Teemat vaatab: 1 külali(st)ne