• 1.7 - dk1.mine.gg
  • 1.10 - dk2.mine.gg
Tere, külaline! Logi sisse Registreeri

Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Soovitus Factionsile
Factions
Hei DKpelurid.
Võtan teiega ühendust, kuna mul tekkisid mõned soovitused kuidas factionsit teha meeldivamaks ja pealeminevamaks. Olen harjunud põhiliselt factionsit mängima ,et ma saaksin oma asju müüa (näide: Teen suure melon farmi, aga selle eest nagu tahaks lõpuks kasu/tulu ka saada. Ainult vote-st ei piisa). Nüüd siit ,siis tule esimene soovitus 1.Lisada factionsi poodi koht kus saab asju müüa või veel lihtsam lisada /sell - command ,millega saavad DKpelurid ise asju müüa, aga selle skriptimisega läheb aega ,et need hinnad paika saada jne..
Teine soovitus tuli siis mängija Lilleke-se poolt (panen selle üles ehk siis see soovitus läheb ka täide.) .Ta oleks soovinud ,et factionsi poodi tuleks Creeper Egg-id müüki. (Minu soovituse siitpoolt ,et kui see soovituse täide läheb siis tuleks need Creeperi munad hirm kalli raha eest panna. Tagasi jälle alguses ,et kui need Creeper munad üldse panna siis peab jälle SellShop olema kuna muidu pole võimalust raha teenida.)
Seega minu jutt lõppeb.
Loodan et need soovitused lähevad täide.
Lugupidamisega,
Shanon_
[Pilt: wowowow.jpg]

Reply
Täiesti poolt ja asjad võiks hetkese seisuga odavamad olla kuna 4k päevas oleme ausad seda on vähe

Reply
Poolt kindlasti, ise mängiks ka siis rohkem! Smile

Reply
Kindlasti poolt, kuna se oleks kasulik creeper eggidega saaks paremini griifida

Reply
Poolt!

Reply

Alamfoorumi hüpe:

Teemat vaatab: 1 külali(st)ne