• 1.7 - 1.8 - dk1.mine.gg
  • 1.12 - dk2.mine.gg
Tere, külaline! Logi sisse Registreeri

Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Optifine demote!
Tere kõik see rahvas Smile. Tahaksin rääkida sellest, miks sai Optifine demote! Tean, et see pole normaalne teha sellepärast avaldus aga ma olen siis see imelik inimene. Kõigepealt... Miks sai optifine demote? Ta ise ka täpselt ei tea. Teine asi on see, et ma tahan teda abistajaks tagasi. Ma arvan, et paljud on nõus sellega, et optifine oli parim abistaja DKserveris. Olen ausalt öeldes solvunud. Tahaksin teda väga väga palju abistajaks tagasi. Ta oli kõige sõbralikum, ägedam ja parim abistaja selles serveris!

Palun DKdukats/Eewa! Ma palun ja anun teid põlvili. Andke talle abistaja rank asemele. (oleneb põhjusest miks ta sai demote).
PANDA + KARTUL
=
PANDARTUL!
Cool  Cool

DKdukats pole kunagi eksinud oma valikutes (niikaua kui mina olen siin mänginud)
Kui ta selle pani, siis pani.
Minu arvates on see postitus suhteliselt mõtetu.
Angel Koge ebaõnne, et tunda mis on õnn Angel
1.7 Serveri DKvip
1.10 Serveri Mängija

Team10 vs. Logang?

Never ever

Mis te ikka tüütate DKdukatsit sellega?
Ta kindlasti hakkab mõtlema, et mina ässitan teid üles, et tehke foorumisse neid teemasi niiet las see demote asi olla.
Ma jään ikka serverisse ja aitan nii kuidas saan sereverit edasi. Niiet lõpetage see teema

Teema lukku?

(07-27-2017, 21:41)Optifine Kirjutas: Mis te ikka tüütate DKdukatsit sellega?
Ta kindlasti hakkab mõtlema, et mina ässitan teid üles, et tehke foorumisse neid teemasi niiet las see demote asi olla.
Ma jään ikka serverisse ja aitan nii kuidas saan sereverit edasi. Niiet lõpetage see teema

Teema lukku?

Täpselt
Angel Koge ebaõnne, et tunda mis on õnn Angel
1.7 Serveri DKvip
1.10 Serveri Mängija

Team10 vs. Logang?

Kirjutan ennem midagi kui lukku läheb.
Make love, not war.

Alamfoorumi hüpe:

Teemat vaatab: 1 külali(st)ne