• 1.7 - 1.8 - dk1.mine.gg
  • 1.12 - dk2.mine.gg
Tere, külaline! Logi sisse Registreeri

Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rando Probleemid
Meeldib 
Inimene väidab, et ma hackisin ta kontosse ja pressisin välja. ni esiteks madea ma ei oska hackida sisse teiseks ma ei pressind välja. INIMENE JAGAS MULLE ISE OMA PAROOLI JA NYYD TEEB SUURE DRAAMA. RANDO MÕTLE PEAGA MIDA SA KORRALDAD. SOOVITUS 2KUUD BANI. KAS SELLE EEST PANDAKSE NI KAUA ? RANDO AGA KAS SA ISE EI TAHA BANI SAADA OMA SEXI JA KONDOOMI JUTUDEGA V ? SÕIMVAD KÕNES MIND SKYD POL-I MAYBELIT. JA SIIS TEEB ÜHE SUURE TEEMA ET SUPERMADBOY VÕI NO SIIS SUPERMONKEY NAGU NAD ÜTLESID SEAL ET MA HACKIN JA SIIS PRESSIN VÄLJA. KUI MA HACKIN SISSE SU KONTOSSE SIIS MUL POLE MÕTET ENAM SULT MIDAGI VÄLJA PRESSIDA KUI MA PRESSIKS VÄLJA SIIS MA PEAKS VEEL HACKIMA WEW. KOKKUVÕTe ON SE ET INIMENE JAGAB OMA PAROOLE SIIS TEEB SUURE DRAAMA MIS ON KÕIK VALE LASEB TEISEL INIMESEL FOORUMI PANNA JA SIIS KOMENTEERIB JAH SE ON KÕIK TÕSI. NAGU AUSALT MINE TÕMBA UTTU SA ISEGI FACEBOOKIS ÜTLESID ET DK ON MINGI HAIGELT SITT SERVU KUI VAJA PROOFE MA OTSIN SELLE SEALT KA ÜLESSE MA EI SA ARU MIKS SA MÄNGID SEDA SERVERIT KUI ÜTLED ET SERVU SITT JA SIIS TEED INIMESTE KOHTA TEEMASID MIS ON VALED KÕIK. SOOVITUS RANDOLE PERMENTED BAN EHK SIIS IGAVENE BAN RANDOLE KUNA INIMENE ON ENDAST TÕSISELT VÄLJAS JA SÕIMAB CHATIS KÕNES SERVUS JA ÜTLEB MEIE GRUPPIS ET DK ON SITT.

See mis messengeris toimus see oli osaliselt dk väline.
miks sa capsides kirjutasid??
Perm ban see kindlalt pole?
Angel Koge ebaõnne, et tunda mis on õnn Angel
1.7 Serveri DKvip
1.10 Serveri Mängija

Team10 vs. Logang?

EI OLE PERM BANI VÄÄRT LOLL OLED V . TA SÕIMAB SERVERIT ET SIIS ÜTLEB SITT SERVER ON DK SERVER MIKS MA CÄPSIDES KIRJUTAN SEST KÕIK IKKA NÄEKS DK VÄLINE. KAS SE ON DK VÄLINE ET TA ÜTLEB ET DK ON SITT .

shifti nupp jäi peale?
endine 1.7 abistaja

appi kes seda pole kunagi viha hoos ütlend? ja rando viga on et avalikystab oma parooli aga nahhui sa sisse logid ??

(08-28-2017, 22:50)kiisulaura Kirjutas: appi kes seda pole kunagi viha hoos ütlend? ja rando viga on et avalikystab oma parooli aga nahhui sa sisse logid ??
Tõsi, et vihahoos võib nii mõndagi suust välja lipsata. Kuid see on ebanormaalne et väikselt 8 aastaselt lapselt pressitakse välja tema parooli ning ise itsitatakse. 16 aastasel kodanikul peaks mõistus ikka kohal olema, et nii on ebanormaalne teha (Pol3t2htis sulle mõtlemis ainet). Lisaks kiisulaura te võiksite samuti teha oma postitusi korralikult mitte kasutades roppe väljendeid "nahhui" jms. Smile

+SuperMadBoy - Teie esimeses jutus pole mitte mingit iva, vaevalt räägib 8 aastane laps seksist ja kondoomidest. Võib olla mõni väike laps on rikutud mõtlemisega. Mina leian et teie ban on igati õigustatud.
CASE CLOSED
[Pilt: tumblr_novukzfqTX1us56blo1_500.gif]
[1.7] Abistaja

ei ma ei kaitsnud kedagi peale rando Smile ja vanusega ka panite natuke puusse Smile ta on 12 Smile aga ja see väljapressimis teema jõudis ka minuni Smile ja ma tõesti ei salli kui väiksematele pähe istutakse sry et julgesin natuke vabameelselt kisada Smile

Alamfoorumi hüpe:

Teemat vaatab: 1 külali(st)ne