• 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[1.12] XDealerX kandideerib abistajaks.
Nimi: Raigmar.
Mängusisene nimi: XDealerX
Vanus(*Vanus: piirangut pole, kui käitumine on korrektne):21.A.
Kogemused DK serveris: Olen pikalt pelanud, olen ka varasemaid versioone pelanud, täpselt ei meenu kuid tean, et teie server on tegutsenud mitmeid aastaid, kuna olen mänginud ka varem teistes selle serveri versioonides ainult teiste nimedega. Kuna nüüd mul premium, siis jääb see kasutaja mulle. Kogemused on mul näiteks serveris olemas, positiivseid kui ka negatiivseid.
Kui kaua olete DK serveris mänginud: 8 päeva 3tundi 39minutit
Kui kaua olete mänginud minecrafti: Aastates ei oska öelda täpselt, aga umbes tuleb 10. Aastat.
Mis on sinu kohustused olla juhtkonnas: Olla eeskuju mängijatele, aidata mängijaid kui neil vaja (pole kohus aidata mängijaid asjades mida peaksid enda teenistusest välja andma). Kohus panna kaitseala, suunata mängijaid alati õigele teele, hoida serveris korda, karistada mängijaid kui nad on mingi patuga hakkama saanud, ka võtta glitchide ja muid sääraseid tagasisidesi vastu ning need edastada juhtkonnale.
Millised on Teie oskused: Oskused : Oskan suunata alati inimesi õigele teele, oskan protection commande, ban commande, mute commande, jail commande. Oskan ka karistusi eemaldada. Olen kogenud varasemalt meeskondades ning ka juhtkondades.

Täpsemad oskused:

/jail Player time
/mute player time
/tempban player reason time
/tempbanip player reason time
/unban player
/unbanip player
/kick player reason
/unmute player
/unjail
//expand vert
/rg define player
/rg redefine protinimi
/rg am protinimi player
/rg ao pritinimi player
/rg flag protinimi (flag) allow/deny
/rg removemember protinimi player
/rg remove
ja palju muud commande mida oskan. Mainitud ainult tähtsamad.

Millised on Teie positiivsed küljed: Säilitan külma närvi, üritan olla huumorimeelne, olen abivalmis, aktiivne, enesekindel, effektiivne, kohusetundlik ning õiglane.
Millised on Teie negatiivsed küljed: Otsekohesus, Võin vahel ka olla natuke kuri.

Miks peaksite olema just teie serveri juhtkonnas: Ma olen pannud tähele, et serveris on näha üsna vähe meeskonda. Olen otsustanud ning teinud valiku tulla proovida ise meeskonda ning näidata, et ka meeskonna liikmed peale juhtkonna tegutsevad, et ei ole ainult juhtkond see kes peab end üle koormama. Olen siin vaikselt mõelnud, et miks meeskond siin nii teinud ning miks on siia üldse tekkinud selliseid asju. Kuna mulle on meeldima hakanud see server väga, olen seda väga kõrgelt hindama hakanud, siis olen ma otsustanud, et ma tulen proovin meeskonda ning prooviks aidata inimesi, prooviks aidata juhtkonda, anda endast kõik mida mul pakkuda on. Olen üsna palju kursis tegevustega mis olen ma nii öelda liht mängijana näinud/kuulnud ja taibanud kuid on mulle alati kõik toeks olnud, et tulla ja proovida. Kuna meeskond nagu öeldud on ebaaktiivne, siis tuleb seda proovida taastada, et oleks mängijatel ka teiste poole põõrduda peale juhtkonna.

LP, XDealerX
  Vasta
BBkood vale, paranda ära Smile
Lisa küsimusele, kui palju oled DKServerites mänginud ka /ar check aeg.
Kermon55
✦ [1.8] - Moderaator
✦ [1.12] - Administraator ✦
✦ [Discord] - DEV ✦
  Vasta
Poolt, tundub okei.
endine libu
Eemal
  Vasta
(13.01.2019 16:04)Kermon55 Kirjutas: BBkood vale, paranda ära Smile
Lisa küsimusele, kui palju oled DKServerites mänginud ka /ar check aeg.

Vabandan, BBkoodi pärast, muutsin. Aitäh tagasiside eest.
  Vasta
Poolt.
Isik on isegi liiga aktiivne aga muidu tundub sõbralik inimene.
Parim Creeper!
  Vasta
Poolt
Aktiivne ja sõbralik
  Vasta

Alamfoorumi hüpe:

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne