• 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuidas teie saite oma nime?
Kirjutate lihtsalt kuidas teie saite oma nime/võtsite selle nime
Mina kasutan seda nime kuna see nimi meeldib mlle Wink
  Vasta
mina sain oma nime nii,ma ei saanud mingisse serverisse sisse seal tulid mingid asjad et nimes peab olema Z,0 ja veel asju ei mäleta mis ja siis mõtlesin selle järgi nime
  Vasta
Kui mc mängimist alustasin kevadel 2014, siis sain teada, et on võimalik valida ka omale skin. Läksin siis otsima. Leidsin omale sobiva, nimeks oli sellel dkduk. Kui olin omanik Ultracore serveris, hakati mind kutsuma DK-ks, selle dkduk nime järgi.Septembris ostsin omale uue serveri, et saaksin rahulikult survida ja teine omanik ei kustutaks kogu minu tööd oma tujude järgi,mida tolles eelmises serveris juhtus üsna mitu korda. Serveri nimeks paningi DK server-nagu minu server siis. Selgus, et peale minu tahtsid ka paljud teised selles serveris mängida. Server laienes ja arenes. Mingi aeg otsustasin,et kuna ma nii palju mc-ga seotud olen, ostan omale preemiumi. Sama nime panna ei saanud, sest see oli juba kellegi teise oma. Päris teist ka ei tahtnud. Selles serveris kutsusid osad mind aga hoopis dukatsiks. Peale mõningast otsustamist paningi kokku oma kaks hüüdnime DK ja dukats. See algselt valitud skin aga on mul alles siiani Smile
  Vasta
Sain oma nime ühe youtuberite tiimi järgi.
  Vasta
Mu praeguse nime algeline versioon oli VarienShadow, mis osutus mõne mängu jaoks liiga pikaks,siis lühendasin selle VarienSdw. Nüüd kasutan vaid Vari või Varien/Var1en.
Kuidas ma selle nime sain? Ma tahtsin oma nimeks panna Vari, aga see on enamus kohtades võetud, siis hakkasin seda kombineerima. Vari + EN (english noh Big Grin) + Shadow = VarienShadow. Põhimõtteliselt oli mu nimi vahepeal VariVari xD ..
Mis sa oled, seda sa ei näe; mida sa näed, see on su vari.
  Vasta
Ma sain oma nime nii, et tuli meelde film Videviku saaga. Mõtlesin, et oleks tore kui nimi oleks seotud pimedusega - videkas
  Vasta
Minu hüüdnimi. xD
  Vasta
Up
  Vasta
lihtsalt võtsin nime leveldeucy, sest terminatsi videos oli ühe inimese nimeks leveldeuce ja võtsin leveldeucy endale
  Vasta
Mul on enda nimi (mati2121) olnud juba väikesest peale, kuna mu hüüdnimi on Mati, siis panin nime mati2121, et nimi ei tunduks nii tavaline.
< 1.8 DKVip >

Don't let your dreams be dreams
  Vasta

Alamfoorumi hüpe:

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne